Szukaj w działach:

Jak zadbać o rozwój technologiczny firmy

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

 

Cyfrowa transformacja w biznesie stała się rzeczywistością. Analityka danych, digitalizacja procesów wewnętrznych, automatyzacja i technologie mobilne to obszary, które są niezbędne, aby firmy mogły efektywniej pracować.

Już 28 maja o godzinie 9:30 odbędzie się Bezpłatna Konferencja Online „Cyfrowa Transformacja w Biznesie - Jak rozpocząć proces zmiany i zadbać o rozwój technologiczny firmy?”, podczas której zostaną przedstawione najnowsze trendy usprawniające proces transformacji cyfrowej.

Biznesowym celem cyfrowej transformacji jest niewątpliwie redukcja kosztów oraz poprawa jakości i uatrakcyjnienie oferty. Warto zaznaczyć, że zachodząca na naszych oczach cyfrowa rewolucja, zakłada postawienie klienta w centrum uwagi. To stwierdzenie wiąże się ze stałym monitorowaniem i zbieraniem danych o potrzebach i nastawieniu konsumentów, a nawet przewidywaniem ich zachowań, Stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych niewątpliwie wpływa na pozyskiwanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Właśnie te firmy, które staną się przedsiębiorstwami cyfrowymi, będą liderami zmian w biznesie, w swoim sektorze.

Spotkanie będzie doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń oraz dyskusji z ekspertami branżowymi. Wśród wystąpień m.in.:

  • Jak technologie zmieniają firmy na przykładzie grupy medialnej Polska Press? - Magdalena Chudzikiewicz – Grupa Polska Press
  • Robotyzacja procesów biznesowych – czy warto? - Wojciech Szremski - Schaeffler Polska Sp. z.o.o.
  • Wpływ cyfrowej transformacji na bezpieczeństwo IT - Tomasz Zalewski - Bird & Bird
  • Nowe środowisko pracy – współpraca ludzkiej i sztucznej inteligencji w różnych obszarach działania organizacji - Rafał Górski - KPMG.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Aby wziąć bezpłatny udział w Konferencji Online, wystarczy wcześniej zarejestrować się na stronie.   

--> REJESTRACJA ONLINE

Więcej informacji na stronie internetowej wydarzenia: https://kongrestransformacji.pl


Więcej o wydarzeniu na Zrobotyzowany.pl


Źródło: Pure Conferences


POWIĄZANE
Masters&Robots 2019 - Don`t miss the future Masters&Robots to wydarzenie dla chcących uczynić swój biznes konkurencyjnym w ...
Przyszłość branży producentów elektroniki Zostały ostatnie wolne miejsca na ogólnopolską konferencję „Przyszłość Branż...
Weź udział w USER DAY 2018 VII edycja Konferencji USER DAY, cyklicznego spotkania organizowanego przez firmę STIGO o...
Coboty Kassow Robots w Polsce Były współwłaściciel i jeden z założycieli Universal Robots, Kristian Kassow, powr...
FASTENER POLAND® 2024 25-26 września 2024 r. przedstawiciele działów zakupów niemal ze wszystkich...
Zintegrowany sterownik maszyn i robotów od OMRON Firma OMRON przedstawia nowe innowacyjne rozwiązanie automatyzujące proces projektowania i...
Partnerzy