Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowe przesłanie Targów ITM

ITM Industry Europe 2019 logo
 

Wierząc, że zmiany napędzają sukces, jedne z najbardziej znaczących targów przemysłowych w Polsce, spojrzały szerszej - Industry Europe to nowe przesłanie Targów ITM. 

Targi ITM chcąc nadążyć za transformacją wynikającą z globalizacji przemysłu i nowych technologii, postanowiły dostosować przekaz i styl komunikacji do oczekiwań rynku. Organizatorzy pojęcie „Industry Europe” starają się traktować jak misję, tworząc największe wydarzenie dla branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Będąc w centrum nowych, światowych trendów tego sektora Targi zmieniły się również wizerunkowo – stąd nowe logo i identyfikacja wizualna ITM. 

Targi ITM z ofertą innowacyjnych rozwiązań w duchu Smart Industry to wydarzenie przemysłu ery cyfrowej. Powierzchnia bloku targów ITM to ponad 25.000 m². Według szacunków organizatora tegorocznym targom, które odbywają się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. zaufało blisko 1000 wystawców z 30 krajów. Jednak silnej pozycji na rynku w branży przemysłowej nie buduje się szybko.

Portal Zrobotyzowany.pl posiada Zaproszenia uprawniające do darmowego wejścia na Targi, po wcześniejszej rejestracji online (aktywacji zaproszenia). Wystarczy napisać do nas na adres redakcja@staleo.pl. Liczba wejściówek ograniczona.

AKTYWUJ ZAPROSZENIE

Targi to nie tylko coraz efektowniej zaaranżowane stoiska, ale także konferencje, debaty, spotkania z ekspertami oraz szkolenia. Czterodniowy program tegorocznej edycji ITM 2019 został wyjątkowo szczelnie wypełniony. 

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH


Źródło: Grupa MTP

Dodano 04.06.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy