Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Co roboty KUKA robią po godzinach?

Co roboty KUKA robią po godzinach?


Poznańskie targi ITM Polska to największe targi przemysłowe w naszym kraju i coraz częściej wymieniane wydarzenie na liście najważniejszych imprez branżowych w Europie.


KUKA Polska jako jeden z liderów w branży automatyki przemysłowej od lat figuruje na liście wystawców w salonie tematycznym Mach-Tool, gdzie znajdują się stoiska firm oferujących obrabiarki i narzędzia.

Podczas tegorocznej edycji targów ITM Polska, polski oddział KUKA zaprezentuje swoje roboty z nieco innej strony. Uczestnicy z pewnością nie przejdą obojętnie obok LBR iiwa, który ujawni swoje nieznane dotąd umiejętności. Roboty KUKA znane z wydajności i precyzji w pracy, całkiem nieźle radzą sobie także w kontaktach towarzyskich. Podczas targów poznańskich, LBR iiwa będzie szkicował portrety wszystkich chętnych uczestników. Potem poczęstuje piwem: wybierze butelkę, otworzy, przeleje piwo do szklanki i osobiście poda do rąk własnych! Po takim pokazie ten model KUKA z pewnością zyska rzeszę fanów, chcących przygarnąć go nie tylko do zakładu produkcyjnego, ale… własnego domu.

Co jeszcze KUKA Polska przygotowała na czerwcowe targi? Prezentację wyjątkowego duetu, który poradzi sobie w każdych warunkach: robot KR Agilus symulujący pracę z obrabiarką CNC zaprezentują, co to naprawdę znaczy elastyczność, precyzja i niezawodność w działaniu. Dbałość o każdy szczegół oraz pełna kontrola nad robotem, dają inżynierom szerokie pole manewru, zwiększają wydajność pracy oraz zapewniają wysoką jakość produktu końcowego. Obróbka nawet najbardziej skomplikowanych materiałów jeszcze nigdy nie była taka prosta!

Tegoroczna edycja ITM Polska zapowiada się więc bardzo interesująco. Wszyscy przedsiębiorcy zainteresowani czy związani zawodowo z branżą automatyki przemysłowej powinni wciąż udział w tym wydarzeniu. W końcu nie codziennie ma się okazję spotkać blisko 1000 potencjalnych kontrahentów z kilkudziesięciu państw świata.


Źródło: KUKA


Dodano 22.05.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy