Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowoczesna produkcja oczami ekspertów

Czy idea przemysłu 4.0 dotyczy tylko największych firm? Jak ze zmianami radzą sobie małe przedsiębiorstwa? Jak przygotować do zmian? W jaką technologię warto inwestować? Od czego zacząć? 

Na te oraz inne pytania odpowiedzi można było znaleźć na jesiennej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji, podczas którego debatowano na temat dostosowywania się do nieustannie zmieniających się realiów oraz wyzwań jakie niesie za soba automatyzacja, robotyzacja oraz cyfryzacja produkcji przemysłłowej.

Nowatorska formuła Kongresu oparta jest o sesje round tables oraz 34 wybitnych ekspertów w roli prelegentów, przyciągnęło wielu pasjonatów interesujących się nowoczesną produkcją. Wraz z równolegle odbywającym się wydarzeniem o rynku energetyki, zdaniem organizatora Kongres przyciągnął ponad 600 uczestników w ciągu dwóch dni. 

W roli prelegentów VI edycji Forum Nowoczesnej Produkcji wystąpili m.in.: Dorota Dębińska-Pokorska, Mateusz Amroziński, Wiesław Gorzelak, Adam Holewa, Marcin Jadczyk, Wojciech Klimek, Artur Zawadzki i Andrzej Soldaty.

Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy