Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

INDUSTRYmeeting 2019 - Sosnowiec [27.2.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


W Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 27-28 lutego 2019 r. będzie miała miejsce III edycja Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting.

Zakres tematyczny INDUSTRYmeeting to: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę oraz BHP, utrzymanie ruchu i badania nieniszczące.

Dlaczego właśnie INDUSTRYmeeting?

Zestawienie powyższych branż sprawia, iż INDUSTRYmeeting to idealna platforma wymiany informacji, doświadczeń oraz opinii, która zapewni Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale także sprzyjać będzie pozyskaniu nowych zamówień.

Targi dzięki Strefie Konsultacyjno - Seminaryjnej staną się doskonałą okazją do zwiększenia fachowej wiedzy w gronie ekspertów. Przyszłym transakcjom z pewnością sprzyjać będzie Strefa Pokazowa, gdzie potencjalnym nabywcom zostaną zaprezentowane maszyny w ruchu, z wykorzystaniem 100% ich możliwości - tak, jak gdyby pracowały w zakładzie produkcyjnym. 

Strona www:
www.industrymeeting.pl

Miejsce:

Centrum Targowo-Wystawiennicze
Expo Silesia
41-219 Sosnowiec
ul. Braci Mieroszewskich 124

Kontakt:
Wioletta Błońska-Dudek
Tel.: +48 32 788 75 06 
Kom.: +48 510 031 732
E-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy