Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Ruszyła strona internetowa projektu LEVEL 4.0

 

Strona Projektu LEVEL 4.0 DIH Wroclaw
 

13 listopada oficjalnie uruchomiona została strona internetowa projektu LEVEL 4.0 - Digital Innovation Hub Wrocław - Instytucji, której celem jest wspieranie cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw.

Na stronie publikowane są najważniejsze informacje dotyczące całego przedsięwzięcia. Jednocześnie to właśnie tutaj zamieszczane są m.in. szczegółowe opisy technologii, rodzaje działań czy dokładne objaśnienie, do kogo skierowany jest projekt. Jednym z najważniejszych działów na nowo uruchomionej stronie jest kalendarium prezentujące planowane aktywności i dające możliwość zapisów na nie (https://www.level4dih.pl/wydarzenia). Poprzez witrynę można dokonywać rejestracji na poszczególne szkolenia i webinary. Spis jest na bieżąco aktualizowany, a obecnie w ofercie dostępna jest możliwość wyboru spośród wielu opcji. Dokładne opisy szkoleń, jak również przybliżenie sylwetek trenerów i rozpisane agendy znajdują się w każdej z podzakładek poświęconej konkretnemu kursowi. Warto dodać, że ze względu na bezpłatny charakter spotkań, ilość miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona.

Level 4.0 to certyfikowany Digital Innovation Hub, działający we Wrocławiu i tworzy przez 5 eksperckich organizacji: Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Wrocławski Park Technologiczny, Balluff Sp. z o.o. oraz TestArmy Group S.A. Dzięki pozyskanym funduszom, wrocławski Digital Innovation Hub bezpłatnie pomagać będzie małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom, korporacjom oraz organizacjom, a także start-up’om, klastrom, izbom gospodarczym, grupom badawczym i społeczności akademickiej. Łącząc swoje zasoby i kompetencje, konsorcjanci tworzą unikalne programy rozwoju dla organizacji i przedsiębiorstw, oparte o działania edukacyjno-szkoleniowe, demonstracyjne, doradcze i implementacyjne.

W myśl hasła „Osiągnij nowy poziom innowacyjności” Level 4.0 przybliży uczestnikom programu innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze technologie Przemysłu 4.0, wśród których znalazły się: algorytmy uczące się, chmura obliczeniowa, cyberbezpieczeństwo, Internet rzeczy, automatyka i robotyka, wirtualna i rozszerzona rzeczywistość, wytwarzanie przyrostowe (druk 3D).

Strona internetowa projektu LEVEL 4.0 - Digital Innovation Hub: https://www.level4dih.pl/


Źródło: LEVEL 4.0 - Digital Innovation Hub
Redaktor: MRR

Dodano 25.11.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy