Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Zaproszenie na METAL 2018

Przemysłowa Jesień Metal 2018
Fot.: Targi Kielce 

W dniach 25-27 września br. w ramach „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL.

Odbywające się w cyklu dwuletnim Targi są istotnym wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo-Wschodniej, cenionym również na świecie. Równocześnie z Targami METAL obędą się Targi ALUMINIUM & NONFERMET, RECYKLING, a także premierowe wydarzenie HEAT TREATMENT. W terminie 23-25 września, jednocześnie z kieleckimi wystawami będzie miał miejsce Światowy Kongres Odlewnictwa w Krakowie, odbywający się pod hasłem „Creative Foundry”. 

Obecność wielu znaczących firm, konkretni, dedykowani klienci, spotkania i konferencje branżowe, sesja wyjazdowa 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa, liczni zagraniczni goście z całego świata oraz wiele istotnych wydarzeń towarzyszących. Tak w skrócie można opisać zbliżającą się edycję „Przemysłowej Jesieni” w Targach Kielce.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas Targów METAL na stoisku E-26.

Tradycyjnie portal Zrobotyzowany.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy okazać je w punkcie rejestracji), zaproszenie upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi. 

-->POBIERZ ZAPROSZENIE

-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


Przydatne informacje: 


Więcej o Targach METAL 2018 na Zrobotyzowany.plŹródło: Targi Kielce

Dodano 12.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy