Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Przemysłowe przetwarzanie danych dzięki OT Link HPE

Firma Hewlett Packard Enterprise na targach Warsaw Industry Week 2019 prezentowała swoje rozwiązania z zakresu przetwarzania danych w przemyśle.

Jednym z prezentowanych rozwiązań była otwarta platforma HPE OT Link, która automatyzuje współdziałanie różnych technologii operacyjnych (OT) i aplikacji na brzegu sieci opartych na standardowym IT, umożliwiając inteligentne i autonomiczne podejmowanie decyzji.

Podczas targów na stosiku parnera HPE firmy Sitaniec, moża było zobaczyć zaimplementowane rozwiązanie OT Link współpracujące z aplikacją zrobotyzowaną. 

Firma SITANIEC odpowiedzialna jest za rozwój produktów dedykowanych układów automatyki. Integruje układy sterowania i dostarcza rozwiązania maksymalnie dostosowane do potrzeb i specyfikacji lokalnego rynku.

Hewlett Packard Enterprise (HPE) to jedna z największych na świecie firm w branży informatycznej. Oferuje oraz infrastrukturę informatyczną , oprogramowanie i usługi z wykorzystaniem technologii przetwarzania w chmurze oraz różnych opcji łączności. 

Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy