Szukaj w działach:

VIII edycja IT Future Expo już za nami!

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


22 września na Stadionie Legii w Warszawie odbyła się VIII edycja dorocznego spotkania elity polskiego IT, poświęcona technologiom dla biznesu. Każdy miał szansę dowiedzieć się, co naprawdę napędza branżę IT. Firmy prezentowały aktualne trendy w rozwoju technologii dla biznesu. Jak co roku, uczestnicy mogli wymienić się doświadczeniami oraz pozyskać cenną wiedzę oraz nowych partnerów biznesowych. 

W targach wzięło udział szerokie gremium ekspertów i specjalistów z całej branży IT. Dzięki temu, udało się stworzyć idealną atmosferę networkingową. Wyselekcjonowane grono Liderów IT oraz kluczowych ekspertów branżowych, umożliwiło uczestnikom wymianę merytorycznej i trudno dostępnej wiedzy. 

Oprócz firm z Polski, w roli wystawców zaprezentowały się również firmy z zagranicy, co bez wątpienia sprzyjało licznej frekwencji. IT Future Expo jest imprezą międzynarodową, co raz bardziej rozpoznawalną i cenioną również na rynkach zagranicznych.

Inauguracją targów była Gala IT Future Awards, która wyłoniła najlepsze rozwiązania i usługi IT na polskiej arenie informatycznej. Już po raz siódmy, firmy technologiczne przystąpiły do wielkiej rywalizacji o miano Lidera IT. Kolejna edycja Konkursu, była podsumowaniem dokonań całej branży technologicznej w bieżącym roku. Goście wydarzenia mieli okazję poznać przodujące firmy sektora IT w Polsce i Europie, a także spotkać przedstawicieli kadry zarządzającej oraz innych, ważnych reprezentantów otoczenia branży informatycznej.

Laureaci Konkursu Liderzy IT 2022:

 • eVolpe w kategorii BPM LEADER
 • SoftwareHut w kategorii CLOUD COMPUTING
 • Eaton w kategorii DATA CENTER LEADER
 • Digitree Group w kategorii INDUSTRY DEDICATED IT SOLUTIONS
 • Bs4 business solutions w kategorii INNOWACJA ROKU 2022
 • JMB Lab w kategorii IT SERVICES LEADER
 • SOTI Inc. w kategorii MOBILE TRENDS oraz GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW
 • ELO Digital Office w kategorii WORKFLOW MANAGEMENT.

Podczas samych targów, uczestnicy mogli zdobyć cenne informacje m.in. z zakresu automatyzacji, robotyzacji procesów, cyberbezpieczeństwa, infrastruktury IT, elektronicznego obiegu dokumentów, czy złożonej transformacji cyfrowej. Wystawcy dzielili się swoimi doświadczeniami, chętnie udzielali konsultacji i odpowiadali na pytania techniczne. 

Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Sponsorem Strategicznym targów była firma Cloudware, która przygotowała zjawiskowe stoisko wystawiennicze, co bez wątpienia przykuło uwagę odwiedzających. Pan Michał Chalimoniuk oraz Egor Golubkov podczas swojego wystąpienia, opowiedzieli o wydajności i bezpieczeństwie, zdefiniowanym na nowo. Prelekcja była na wysokim poziomie merytorycznym, o czym świadczyła frekwencja słuchaczy. Pozostałymi Sponsorami wydarzenia były takie firmy jak: SOTI, Britenet, Hyland, EPSON, Econocom oraz DSV.

Wydarzeniem wiodącym pod względem merytorycznym, był niewątpliwie IT Future Congress. Nie zabrakło prelekcji z zakresu cyberbezpieczeństwa, cloud computing, BPM, czy sztucznej inteligencji. 

Najbardziej kluczowym punktem kongresu była Debata - Wyzwania Hiperautomatyzacji Przedsiębiorstw. Moderatorem dynamicznej dyskusji był Pan Rafał Górski z firmy Empik.

Wszechstronne spektrum zagadnień poruszonych podczas kongresu, przyciągnęło bardzo liczne grono odpowiednio stargetowanych słuchaczy. 

Tegoroczną edycję targów odwiedzili m.in.: Dyrektorzy IT, IT Managerowie, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo IT, Właściciele firm, a także Prezesi i Członkowie Zarządów. Wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele wielu branż m.in.:

 • Administracji Publicznej
 • Energii i Surowców
 • Finansów
 • FMCG oraz Retail 
 • Motoryzacji
 • Nauki i Edukacji 
 • Przemysłu i Produkcji
 • Telekomunikacji
 • Transportu 


Taki dobór grupy docelowej sprawił, iż łatwiej było nawiązywać relacje biznesowe Wystawcom. 


Źródło: Pure Conferences

POWIĄZANE
Pharma & Cosmetic Industry Days 2021 już za nami O tym, jak ważny jest kontakt pomiędzy przedsiębiorcami działającymi w tej samej branży d...
KUKA restrukturyzuje segment Robotics Firma KUKA ogłosiła restrukturyzację pododdziałów z segmentu Robotics, zajmujących...
Przemysł 4.0 – Na co można pozyskać dofinansowanie? Co kryje się za hasłem Przemysł 4.0? Na jakie inwestycji w ramach Przemysłu 4.0 można uzy...
Technologie przemysłowe na EMO Milano 2021 W dniach od 4 do 9 października, kiedy po pandemiczna odbudowa powinna już wystartować, w...
Biała księga polityki przemysłowej dla Polski W styczniu ruszyły prace nad Polityką Przemysłową Polski. Jedną z jej osi ma być cyfryzacj...
Robotyzacja prasy krawędziowej Intellibend-M - stanowisko do gięcia z robotem YASKAWA GP25 Robotyzacja pras krawędziowych - rewolucja w procesie gięcia blach dzięki mobilnej celi In...
Partnerzy