Szukaj w działach:

Skorzystaj z możliwości symulacji - webinar B&R Automation

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Pomysł, to fundament każdego przedsięwzięcia, również w automatyce. Co jednak, gdy pojawi się niepewność, co do możliwości jego realizacji?


Wtedy warto skorzystać z możliwości symulacji.

Symulacja jest potężnym narzędziem do rozwiązywania problemów technicznych i nietechnicznych w projektowaniu maszyn i instalacji. Symulacja służy nie tylko do doboru komponentów, analizy procesów, ale także do dalszego rozwoju maszyny. Daje naprawdę wysoką elastyczność w testowaniu rozwiązań w różnych zakresach i efektywność zarządzania zasobami.

Czas… jest zasobem ograniczonym, nie możemy go odtworzyć ani wydłużyć, natomiast możemy go dobrze wykorzystać. W automatyce czas odgrywa kluczową rolę. To podstawowy parametr wszystkich zachodzących procesów. Wpływa na precyzję, efektywność i synchronizację.

Podczas webinaru 21 czerwca 2023 o godzinie 10.00 firma B&R pokaże w jaki sposób symulacje komputerowe pomogą zaoszczędzić czas oraz udoskonalić wprowadzanie innowacji.

Oszczędź czas i wprowadź innowacje – zacznij tworzyć symulacje.

Podczas webinaru dowiedzieć się można będzie kiedy i po co stosować symulację. Zaprezentowane zostaną oprogramowania do symulacji na różne potrzeby Klientów. Specjaliści odpowiedzą na pytania uczestników.

Zapisy na webinar TUTAJ.

 

Źródło: B&R 

B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
ul. Małachowskiego 10
61-129 Poznań
+48 61 8460 500
POWIĄZANE
Poszerz wiedzę na temat zabudowy przemienników częstotliwości Schneider Electric zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu online „Podstawowe za...
Nowa formuła Targów INTARG® 2020 Biorąc pod uwagę trwające zagrożenie epidemiologiczne organizatorzy XIII Międzynarodowych...
Industry 4.0 Meeting Point połączyło przemysł w sieci 3 czerwca odbyło się Industry 4.0 Meeting Point, które wyróżniała zupełnie ...
Systemu ACOPOS 6D firmy B&R Wprowadzenie przez firmę B&R systemu ACOPOS 6D zwiastuje nową erę w wytwarzaniu. Magne...
Przegląd targów branżowych 2021 Liczne obostrzenia, które zostały wprowadzone w 2020 roku w celu ochrony przed roz...
Globalna premiera nowych produktów cobotyki ABB Premiera nowych produktów Robotyki ABB! Nowa era robotów współpracuj...
Partnerzy