Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Przemysł zrobotyzowany na TOOLEX 2019

Wystawcy potwierdzają, że TOOLEX jest doskonałym narzędziem do osiągnięcia sukcesu w biznesie - to tutaj zawierają liczne transakcje, nawiązują nowe kontakty biznesowe i podtrzymują istniejące relacje z kontrahentami. 

Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX to jedno z wiodących wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej. W czasie ich 12. edycji odbyły się Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo. Tegoroczny temat targów został uzupełniony przez wystawców Salonów: Automatyzacji dla Automotive - TOOLEX dla Automotive oraz Łożysk i Elementów Napędowych - Przemysł w Ruchu.

W trakcie targów TOOLEX zaprezentowanych zostało 450 maszyn w ruchu. W specjalnie przygotowanych aktywnych strefach swoich stoisk liderzy rynku prezentowali nie tylko obrabiarki, urządzenia technologiczne lub urządzenia do obróbki na gorąco, ale także narzędzia do obróbki, narzędzia i przyrządy pomiarowe, niekonwencjonalne metody obróbki, systemy CAM/CAD oraz oprogramowanie CNC, chłodziwa i środki smarne, wyposażenie i rozwiązania warsztatowe, usługi i wsparcie dla projektów, remonty i modernizacje obrabiarek, a także ogólne usługi obróbcze. 

Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy