Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Linie i roboty sortujące Stäubli na Taropak

Ponad 25 tyś metrów przestrzeni wystawienniczej w 6 pawilonach zgromadzi kilkuset wystawców. To wszystko zobaczy łącznie ponad kilkadziesiąttysięcy zwiedzających. Największe targi branży opakowań w Polsce – TAROPAK. TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Od szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Kolejne edycje imprezy to ponad setka nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem transportem i logistyką oraz robotyzacją i automatyzacją linii pakowania i sortowania. 
Z taką właśnie ofertą na tagach Taropak 2018 prezentowała się firma Stäubli.

Szybkozłącza Stäubli

Jako wiodący producent systemów szybkozłączy, Stäubli dostarcza szybkozłącza do wszystkich typów cieczy, gazów i połączeń elektrycznych. Rozwiązania standardowe lub wykonane na zamówienie (mono i multi-złącza, zmieniarki narzędzi dla robotów, systemy szybkiej wymiany form wtryskowych) łączą w sobie wydajność, jakość, bezpieczeństwo, niezawodność i dużą żywotność.

Robotyka

Roboty Stäubli cechujące się produktywnością oraz precyzją oferują rozwiązania we wszystkich gałęziach przemysłu. Szeroka gama produktów począwszy od 4-osiowych robotów SCARA, aż do potężnych robotów 6-osiowych z udźwigiem ponad 190kg, łącznie ze sterownikami, oprogramowaniem oraz specjalnymi aplikacjami charakteryzuje się niepowtarzalną  jakością i wykonaniem.

Podziel się
powrót

Newsletter

Polecamy:

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy