Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w produkcji - Słupsk [14.11.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Axon Media Group zaprasza do udziału w bezpłatnej Konferencji Technicznej „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. w Słupsku.


Aby sprostać wyzwaniom związanym z nowoczesną produkcją, osoby zajmujące się Utrzymanie Ruchu codziennie mierzy się z szerokim spektrum zadań: od wydajności i ciągłości produkcji, poprzez konserwację maszyn, ocenę, diagnostykę i zapobieganie, po bezpieczeństwo ludzi i środowiska oraz jakość produktów.

UR to ciągły proces, który wymaga opracowania odpowiednich strategii i narzędzi. Nie mogą być one stałe – powinny być na bieżąco analizowane i modyfikowane, by zapewnić efektywne i bezpieczne funkcjonowanie zakładu produkcyjnego. Dlatego oprócz bogatego doświadczenia równie istotna jest najnowsza wiedza. Właśnie takiej dostarczamy Konferencja Techniczna z zakresu niezawodności i utrzymania ruchu. To spotkanie jest przeznaczone dla osób, które potrzebują szerszego spojrzenia na maintenance, chcą pogłębić wiedzę i praktyki inżynierskie oraz produkcyjne, poznać nowości i sprawdzić  skuteczne narzędzia.

PROGRAM KONFERENCJI

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online.

REJESTRACJA ONLINE

Strona www:
www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/utrzymanie-ruchu-listopad-2019-slupsk

Miejsce:
Dolina Charlotty Resort & SPA
ul. Strzelinko 14
76-200 Słupsk

Kontakt:
biuro@axonmedia.pl
+48 533 344 700

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy