Szukaj w działach:
Branżowe
WydarzeniaMedia

Evertiq Expo - Kraków [12.6.2024]

 

12 czerwca, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odbędzie się najbardziej energetyzująca edycja targów dla branży elektronicznej – Evertiq Expo.


Hasłem przewodnim będą „Technologie Przyszłości”, a gościem specjalnym dr Maciej Kawecki – popularyzator nowych technologii i autor kanału This is IT na YouTube’ie, który opowie o (r)ewolucji AI.

Targi w Krakowie potrwają od godz. 9.00 do 16.00. Wydarzeniu będzie towarzyszyć konferencja, podczas której Maciej J. Nowakowski, Dyrektor Operacyjny Polskiej Platformy Technologicznej Fotoniki, opowie o dynamicznie rozwijającym się polskim przemyśle fotoniki i mikrolektroniki, które tworzą innowacyjny ekosystem. 

Nowością dla projektantów, producentów i dystrybutorów elektroniki z całego świata oraz wszystkich pasjonatów nowych technologii będzie panel dyskusyjny „Dlaczego Polska?”, poświęcony rozwojowi rodzimej myśli technologicznej. 

Atrakcją tegorocznej edycji będzie także prezentacja wynalazków i nowatorskich rozwiązań opracowanych przez Sekcję Rakiet AGH Space SySTems & Balony Stratosferyczne z Akademii Górniczo-Hutniczej, która stworzyła kompaktowy system awioniki dla rakiet sondujących. Uczestnicy będą mogli również dowiedzieć się więcej o module do hodowli komórek in vitro do badań nad mikrograwitacją oraz systemie podtrzymywania życia w warunkach lotu rakiety. 

Oprócz zwiedzania ekspozycji będzie można uczestniczyć w wykładach Macieja Kaźmierczaka z Comarch S.A. i Rafała Maślanki z firmy Fitech. Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli podnieść swoje kwalifikacje pod okiem specjalistów z Infineon Technologies, Tespolu czy Sowy Electronics (we współpracy z MEK Marantz Electronics). 

Zwieńczeniem najnowszej edycji Evertiq Expo w Krakowie będzie przedstawienie niezależnego rankingu 10. największych globalnych dystrybutorów elektroniki. 

Udział w targach w roli uczestnika jest bezpłatny. Aby dołączyć do wydarzenia, wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia.

--> ZAREJESTRUJ SWÓJ UDZIAŁ!

Strona www:
https://evertiq.pl/expo/KRK2024_visit

 


POWIĄZANE
Jak integrować automatykę przemysłową z systemami IT? 14 listopada br. Mitsubishi Electric wraz z Partnerami organizuje konferencję „Jak ...
FPGA Hackathon 2023 - zarejestruj się na wydarzenie! Nadchodzi czwarta edycja FPGA Hackathon organizowanego przez pracowników Nokia Kra...
Zmiany w czasie kryzysu Duża część polskich przedsiębiorstw pracuje wciąż na poziomie 60-70% normy. W tym artykul...
AI wspiera automatyzację i robotyzację w branży EMS Z danych wynika, że do 2026 r. wartość sztucznej inteligencji (AI) w branży produkcyjnej ...
Google wraca do robotyki Alphabet, do której nalezy Google, postanowiła wrócić do robotyki, firma st...
Udana premiera Targów LUMENexpo 5 grudnia br. zakończyły się premierowe Targi Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salon Ele...
Partnerzy