Szukaj w działach:

Nixal sp. z o.o.

Forteczna 17B.
61-249
Poznań
woj. Wielkopolskie
Polska
tel. +48 500 070 602
e-mail: kontakt@nixal.pl
https://www.nixal.pl

OPIS

Projektujemy i konstruujemy maszyny od podstaw, dlatego idealnie wpasowują się one w wymagania stawiane przez Klienta. W ścisłym porozumieniu z klientem realizujemy linie technologiczne w oparciu o optymalizację produkcji, gdyż chcemy jak najbardziej zwiększyć Państwa wydajność. Ze względu na nabyte doświadczenie chętnie zajmujemy się także wykonywaniem szeroko rozumianej automatyki oraz systemów sterowania. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskaniainformacji na temat naszych możliwości wykonania konstrukcji maszyn, linii technologicznych, systemów sterowania i projektów automatyki.

JĘZYKI

Polski, Angielski

OFERTA

Budowa maszyn i linii technologicznych
Nasza specjalność i coś, co lubimy wykonywać najbardziej. Im bardziej nieszablonowy pomysł, tym chętniej podejmujemy się danej realizacji. Od podstaw wykonujemy zlecenia, które muszą być w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Na swoim koncie mamy już konstrukcje z zakresu pakowania, testowania szczelności, konfekcjonowania oraz transportu.
Projekt / implementacja systemów sterujących
W naszej ofercie mogą znaleźć Państwo także projektowanie systemów automatyki oraz ich wdrożenie na obiekcie. Ponieważ na tym polu mamy już niemałe doświadczenie wiemy, jakie komponenty charakteryzują się wysoką jakością a jednocześnie mają cenę, która nie przekroczy Państwa budżetu. kierujemy się dewizą, że należy zadbać o prawidłowe działanie systemów odpowiedzialnych za sterowanie Państwa maszynami.

Prefabrykacja szaf sterowniczych
Wiemy, jak ważna jest nie tylko jakość systemu sterowania i projektu, ale także wykonania szaf sterowniczych i zasilających. Doświadczenie nauczyło nas, że estetycznie prefabrykowana szafa prawie zawsze przyczynia się do skrócenia czasu trwania ewentualnej awarii maszyny.

Modernizacja maszyn
Ze względu na szeroką wiedzę na temat budowy maszyn oraz automatyki podejmujemy się także modernizacji Państwa urządzeń. Najnowsze technologie są kluczem do Twojego sukcesu. Nie czekaj na to, aż konkurencja Cię prześcignie.

Prace obiektowe
Dobór oraz dostawa elementów wykonawczych oraz AKPiA, prowadzenie tras kablowych czy doprowadzanie zasilania oraz sterowania. Także w tym aspekcie posiadamy niezbędne doświadczenie.
Partnerzy