Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

igus Sp z o.o.

Działkowa 121C.
02-234 Warszawa
woj. Mazowieckie
Polska
tel. +48 22 863 57 70
fax. +48 22 863 61 69
e-mail: igus@igus.pl
http://www.igus.pl

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Opis

O firmie igus®
Innowacje w dziedzinie polimerów
 
Historia firmy igus®rozpoczyna się 15 października 1964 od Güntera Blase i podwójnego garażu w Kolonii- Mülheim. Przez pierwsze dwadzieścia lat firma dostarczała złożone elementy z polimerów do zastosowań technicznych. W roku 1983 Frank Blase uruchomił własne linie produktów: e-prowadniki przewodów oraz łożyska polimerowe, które obsługuje sieć inżynierów sprzedaży rozmieszczonych na całym świecie.  

OFERTA
igus® w Polsce  

Firma igus® istnieje w Polsce od 1997 roku i zajmuje się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent e-prowadników kabli, przewodów elastycznych do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, prowadnic liniowych oraz przegubowych łożysk polimerowych.   Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Ideą firmy jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. Oprócz biura w Warszawie igus® posiada przedstawicielstwa handlowe z wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży w całej Polsce.   

JAKOŚĆ
Możecie Państwo polegać na jakości igus®
Aplikacje o dużej liczbie cykli i dużych prędkościach i przyspieszeniach w trudnych warunkach pracy wymagają testów, sprawdzonych i gwarantowanych systemów kabli, łożysk ślizgowych i systemów liniowych. Firma igus, dysponuje największym laboratorium testowym w branży o powierzchni użytkowej 2750 metrów kwadratowych, w którym wszystkie produkty muszą przejść wiele różnych testów. Przeprowadza się tam ponad 3000 podstawowych i dedykowanych dla użytkownika testów rocznie. Sercem badań są siły rozciągające i ścinające, współczynniki tarcia, zużycie, siły napędu i ścieralność; wszystko przy różnych warunkach pracy i prędkościach. Wpływy takie jak; brud, pogoda, niska temperatura, bicia i uderzenia są również badane. Laboratorium igus jest do dyspozycji klientów. W przypadku, gdy firma nie posiada natychmiastowej odpowiedzi na pytanie dotyczące specyficznej aplikacji, z przyjemnością przeprowadza indywidualne badania bazujące na specyfikacji klienta.
Zostań członkiem Programu Gwarancyjnego igus® chainflex® i otrzymaj gwarancję działania na elastyczne kable chainflex® na 36 miesięcy.   

CERTYFIKATY   ISO 9001:2000, IPA, FDA, ATEX/ESD, RoHS 2002/95/EC, RoHS II, DESINA, UL/CSA, GL, EAC, CTP, CE, CEI, VDE, NFPA, TUV   

SKLEP I NARZĘDZIA ONLINE 
Jeszcze szybszy wybór produktów igus® z opcją płatności online na www.igus.pl 

Wyszukiwanie w witrynie www.igus.pl jest jeszcze szybsze i rozszerzone o nową opcję płatności przez Internet! Od teraz można szybko i łatwo wyszukać odpowiedni dla siebie produkt, sprawdzić go, skonfigurować, zamówić i zapłacić! Wszystko przez stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć myszką Zmniejsz swoje koszty procesowe dzięki wykorzystaniu narzędzi online oraz konfiguratorów dostępnych na naszej stronie www.igus.pl/narzedziaonline 

- Błyskawiczne zamówienie i płatność online z asortymentu ponad 100 000 produktów dostępnych z magazynu 
- Dostawa od 24 godzin* 
- Darmowe próbki 
- Ponad 30 narzędzi online ze wszystkich grup produktowych 
Bezpłatne pobieranie plików CAD 
- Setki już zrealizowanych zastosowań klientów dostępnych online

Oferta

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy