Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Warehouse Excellence 4.0 - [28.1.2020]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Firma MOVIDA zaprasza do udziału w spotkaniu Warehouse Excellence 4.0 - automatyka i robotyka magazynowa w praktyce, które odbędzie się w terminie od 28 do 30 stycznia 2020 roku.

Głównym tematem wydarzenia będzie automatyzacja i robotyzacja w magazynie i centrum dystrybucyjnym – rozwiązania techniczne, wyzwania, planowanie inwestycji, analiza wdrożeń oraz opłacalności, a także trendy i innowacje w optymalizacji tych nowoczesnych rozwiązań i procesów. 

Automatyzacja to przyszłość trudnych procesów logistycznych takich jak kompletacja, magazynowanie i obsługa jednostek ładunkowych. Inteligentny magazyn to wyzwanie, ale też nieuchronność w obecnych realiach rynkowych. Dla niektórych proces ten już trwa, dla innych to dopiero początek drogi. Mimo niekwestionowanych zalet automatyzacji, warto przewidzieć oraz rozważyć możliwe ryzyka i trudności. 

Wdrożone z sukcesem nowoczesne rozwiązania automatyzacyjne pokazane zostaną na żywo w trakcie wizyty w Centrum Dystrybucyjnym Wola Krzysztoporska - Kaufland Polska Markety.

Więcej informacji na temat spotkania na stronie: 
www.movida.com.pl 

Kontakt:
Marcin Horodelski  
Head of KAM Group 
mhorodelski@movida.com.pl 
tel.: +48 22 403 84 66


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy