Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Targi DREMA 2020 - Poznań [15.9.2020]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2020, które odbędą się w dniach 15-18 września 2020 roku.


Targi DREMA to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce. Ich znaczenie podkreśla także fakt, że znajdują się na liście 15 światowych wystaw przeznaczonych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federacją Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. 

W ramach targów DREMA w Poznaniu prezentowane są technologie jutra, a także rozwiązania poświęcone obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu i energii z drewna. Ich uzupełnieniem są maszyny do rozkroju oraz szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe czy kleje i lakiery. 

Odrębną przestrzeń stanowi Pawilon Promocji Drewna - unikatowa powierzchnia pokazująca potencjał drzemiący w surowcu drzewnym. Cztery dni targów wypełnione będą prezentacjami nowości i merytorycznymi wydarzeniami podejmującymi najbardziej aktualną problematykę branży drzewnej i meblarskiej, a także warsztatami i fabrykami na żywo.

DREMA, oprócz czysto biznesowego charakteru, pełni również liczne funkcje: edukacyjną, charytatywną, promocyjną – to wszystko sprawia, że oferta jest kompleksowa i przyciąga rzesze osób zawodowo i hobbystycznie związanych z obróbką drewna.

Więcej na stronie:
www.drema.pl

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14  
60-734 Poznań

Kontakt: 
Dyrektor projektu
Andrzej Półrolniczak 
tel.: +48 61 869 2321 
tel.: +48 693 029 194 
e-mail: andrzej.polrolniczak@grupamtp.pl

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy