Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

IT Future Expo 2019 - Warszawa [26.9.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych

 


VII edycja IT Future Expo dorocznego spotkania branży IT w całości poświęconego technologiom dla biznesu odbędzie się 26 września 2019 r. na Stadionie Legii Warszawa.  

IT Future Expo to miejsce tworzenia silnych relacji biznesowych oraz platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Szesnaście godzin merytoryki oraz wystąpienia najlepszych speakerów, pozwolą wyjść z głową pełną pomysłów i gotowych rozwiązań na rozwój firmy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co napędza branżę, poznać aktualne trendy w rozwoju technologii dla przedsiębiorstw oraz wymienić doświadczenia z ekspertami branżowymi oraz nawiązać istotne partnerstwa to wydarzenie jest dla Ciebie. Zainspiruj się targami z udziałem liderów rynku, które pozwolą dokładnie przyjrzeć się obowiązującym trendom i nadchodzącym wyzwaniom dla biznesu, w obliczu dynamicznie pędzącej cyfryzacji. 

Spotkaniu towarzyszyć będzie również gala rozdania nagród IT Future Awards – wyróżniająca najlepsze rozwiązania oraz usługi IT w Polsce, wybrane przez czołowych CIO. Do 23 sierpnia 2019, przyjmowane są zgłoszenia do konkursu www.liderzyit.pl

Gościem Specjalnym targów będzie Artur Kurasiński, autor bloga kurasinski.com, który zabierze głos podczas Kongresu IT FUTURE CONGRESS.

Stało się już tradycją, że IT Future Expo towarzyszą informatyczne targi pracy. Także i tym razem w specjalnie wydzielonej strefie, odbędzie się wydarzenie - IT CAREER SUMMIT, wraz z równolegle trwającą konferencją  - Developers Congress. 

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak ma charakter branżowy. Organizator do udziału zaprasza reprezentantów firm oraz instytucji. Ilość darmowych miejsc ograniczona.

REJESTRACJA ONLINE

Strona www:
www.itfuture.pl

Miejsce:
Stadion Legii w Warszawie
Łazienkowska 3
00-449 Warszawa 

Kontakt:
Pure Expo
www.pureexpo.pl
kontakt@pureexpo.pl


 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy