Szukaj w działach:
Branżowe
WydarzeniaMedia

Packaging Innovations 2023 - Kraków [20.9.2023]


Po prawie 15 latach Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations wracają do Krakowa! 15. edycja Packaging Innovations odbędzie się w EXPO KRAKÓW w dniach 20-21 września 2023 roku.


Packaging Innovations to konkretne spotkania biznesowe, ciekawa oferta produktowa, liczne innowacje i bogaty program towarzyszący. W tym roku Targi skupią się na nowym rynku zbytu - Czechach, Słowacji, Węgrach i Ukrainie. Nie zabraknie też przedstawicieli polskich zakładów produkcyjnych, sieci handlowych, ale i mniejszych przedsiębiorców, poszukujących nowych opakowań dla swoich produktów.

Uzupełnieniem targów Packaging Innovations są merytoryczne wykłady oraz inne części bogatego programu towarzyszącego. Już po raz piętnasty zaprezentowane zostaną produkty i usługi odpowiadające każdej gałęzi gospodarki. Tematyka tegorocznej edycji Packaging Innovations skupiona będzie na ekologii, technologii i designie. 

Strefy tematyczne Packaging Innovations: 

  • Opakowania i komponenty - opakowania kartonowe; inteligentne i aktywne; plastikowe; szklane; aluminiowe; drewniane; wielomateriałowe; kompozytowe; wypełniacze do opakowań; zamknięcia i dozowniki do opakowań i więcej.
  • Etykiety i druk - etykiety inteligentne i zwrotne; etykiety tradycyjne, samoprzylepne; etykiety IML, SSL termokurczliwe, wielostronicowe; VOID (plomby bezpieczeństwa); uszlachetnianie druku: cold/hot-stamping, gumowanie, lakierowanie druku; laminowanie, foliowanie, powlekanie, tłoczenie; druk soczewkowy, brązowanie i więcej.
  • Eko - opakowania ekologiczne: biodegradowalne, pochodzące z recyklingu; organizacje odzysku i recyklingu opakowań; wypełniacze ekologiczne; opakowania refill; folie barierowe dla tektury; rPET; farby drukarskie dla branży opakowań neutralne dla środowiska.
  • Technologia - oprogramowania do zarządzania produkcją opakowań i projektowania opakowań i etykiet; urządzenia do etykietowania (etykieciarki), plotery, belownice; maszyny do produkcji opakowań; urządzenia do kontroli jakości; drukarki do etykiet, tekstury, offsetowe; czytniki RFID, QR, kodów kreskowych; platformy e-commerce oprogramowanie do zarządzania sklepem internetowym; roboty przemysłowe, urządzenia RFID i więcej.
  • Design i reklama - usługi projektowania opakowań; standy reklamowe POS; ekspozytory sklepowe: dyspensery, wobblery, stoppery, shelf-linery, linery poziome, toppery; owijki paletowe i więcej.
  • Usługi - usługi konfekcjonowania; usługi magazynowania, transportu; usługi badawcze; usługi spedycyjne; przesyłki kurierskie; doradztwo prawne.


Strona www:

www.packaginginnovations.pl

Kontakt:
Aleksandra Nowowiejska
Event Manager 
nowowiejska@targi.krakow.pl
tel.: +48 509 202 887


POWIĄZANE
PCI Days 2022 - dwie branże w jednym miejscu PCI Days to jedyne w Polsce międzynarodowe targi B2B łączące branżę farmaceutyczną i kosm...
Czy powinienem inwestować w robotyzację? Czy powinienem inwestować w robotyzację? Mity o robotach, które szkodzą. Wraz z po...
Robot Hadrian X rekordzistom w układaniu cegieł Celem robota Hadrian X jest automatyzacja budownictwa, robot ma wymurować dom w zaledwie ...
Fabryki otwierają się na roboty przemysłowe Liczba nowych robotów przemysłowych zainstalowanych na świecie poszybowała na prze...
Przegląd nowoczesnego przemysłu Trzy wystąpienia, trzy panele dyskusyjne i dziewięć wręczonych „Diamentów To...
Rozwiązania item na Maintech 2019 Systemy modułowe są bardzo uniwersalne – można z nich zbudować praktycznie wszystko....
Partnerzy