Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Targi Modernlog 2019 - Poznań [4.6.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na 
Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog, które odbędą się w terminie 4-7 czerwca 2019 r. w Poznaniu.

Targi MODERNLOG organizowane wraz z targami ITM Polska są idealnym miejscem do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań i technologicznych możliwości. Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu są ważnym źródłem informacji o nowych produktach, a także o bieżącej sytuacji na rynku. 

Blisko 50% wystawców targów ITM Polska to firmy zagraniczne. Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania oraz Włochy to tylko niektóre kraje reprezentowane. Obecność w tak znamienitym gronie przedstawicieli sektora logistyki, będzie kołem napędowym do ich dalszego rozwoju. Współistnienie obu wydarzeń, w jednym czasie i miejscu, poza oczywistą synergią branż, stworzy niepowtarzalną platformę do: wymiany wiedzy oraz doświadczeń, prezentowania tematów i innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań. 

Wspólna ekspozycja to oferta blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów. Blisko 18 tysięcy zwiedzających, wśród których 50% stanowią przedstawiciele kadry zarządzającej. Kolejną, licznie reprezentowaną grupą zainteresowanych są technolodzy i konstruktorzy, czyli osoby odpowiedzialne za decyzje zakupowe i rozwój przedsiębiorstw, szukające nowych technologii oraz narzędzi, które wprowadzą firmę na drogę do Przemysłu 4.0.

Aktualnie ogromnym wyzwaniem dla firm logistycznych jest dynamiczne tempo wzrostu branży e-commerce. Coraz większe znaczenie zyskuje wygoda oraz szybkość wykonywanych usług i automatyzacja pewnych czynności, które jeszcze do niedawna wykonywał człowiek. Automatyzacja, która pewnym krokiem wchodzi do polskich przedsiębiorstw, staje się okazją do zwiększenia ich efektywności, a w konsekwencji podniesienia konkurencyjności. Jednak, aby tak się stało, niezbędne są inwestycje w postaci wdrożenia nowych technologii. Gdzie ich szukać? Odpowiedzią są targi MODERNLOG, podczas których branżowi liderzy zaprezentują najnowsze rozwiązania, bez których trudno będzie odnieść biznesowy sukces.

Zakres tematyczny Modernlog:

 • Sprzęt i urządzenia do transportu wewnętrznego
 • Automatyka transportowa
 • Oprogramowanie MES, TMS, WMS
 • Urządzenia gospodarki magazynowej
 • Usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne
 • Kody kreskowe i systemy automatycznej identyfikacji danych

Strona www:
www.modernlog.pl

Miejsce:
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Kontakt:
Dyrektor Targów Modernlog
Mateusz Nowakowski
Tel.: +48 61 869 22 85
Kom +48 609 297 732
E-mail: mateusz.nowakowski@mtp.pl


Targom MODERNLOG towarzyszyć będzie także:

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy