Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

PMD Profiler: Precyzyjna kontrola - Online [10.8.2020]


ifm electronic zaprasza na seminarium internetowe „PMD Profiler: Precyzyjna kontrola”, które odbędzie się 10 sierpnia 2020 o godzinie 10:00.

Weź udział na żywo i zdobądź informacje. ifm prezentuje najnowsze topowe produkty i technologie podczas ekscytujących spotkań online.

Końcowa jakość produktu jest określana na podstawie największej możliwej równoważności między specyfikacją, a wykonaniem na każdym z poszczególnych etapów produkcji. Czy to brzmi skomplikowanie? Od teraz tak nie będzie, ponieważ PMD Profiler jest odpowiedzią na wszystkie trudne wyzwania związane z kontrolą jakości na linii produkcyjnej. Wystarczy kilka kroków, aby czujnik fotoelektryczny był gotowy do użycia i rozpoznawał kontur obiektu za pomocą laserowego skanowania liniowego, aby wykrywać wszelkie elementy, procedury montażowe, rowki lub otwory, które nie odpowiadają docelowemu stanowi, z wykrywaniem odchylenia zaledwie 0,5 milimetra. Mówiąc inaczej: w przyszłości produkty będą wytwarzane z maksymalną jakością na każdym etapie produkcji. Prosto i bezpiecznie.

--> Zarejestruj się online

Więcej informacji na stronie:
https://linkd.pl/7maa

Prowadzący:
Adrian Kwiatkowski, Inżynier ds. Aplikacji

Czas trwania:
30 minut

za 5 dni
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy