Szukaj w działach:

5sAUTOMATE sp. z o.o.

Graniczna 105.
54-530
Wrocław
woj. Dolnośląskie
Polska
tel. +48 664 381 356
tel. +48 577 975 727
e-mail: info@5sAUTOMATE.com
https://www.5sautomate.com

OPIS

5sAUTOMATE to przede wszystkim świadomość nowoczesnych technologii i ich zastosowania w procesach intralogistycznych i produkcyjnych, to narzędzia możliwie najprostsze dla danej aplikacji. Drogą jaką obraliśmy jest Lean Robotics, czyli automatyzacja szybka, elastyczna, modułowa i otwarta na zmiany.

Dobór narzędzi ułatwia bogate portfolio produktowe, które sukcesywnie poszerzamy o nowe technologie, przyspieszające zarówno wdrożenie, jak i zwrot z inwestycji, a zadania integracji powierzamy firmom, które rozumieją nowe podejście do automatyzacji albo wspomagamy naszych Klientów w samodzielnym wdrożeniu aplikacji.

W naszym portfolio znajduje się ponad 30.000 produktów: od oprogramowania do wizualizacji procesów poprzez profile aluminiowe, regały, stanowiska pracy, platformę produkcyjną MPC, po roboty mobilne, kamery 2D, 3D, skanery bezpieczeństwa. Jeśli nie znalazłeś tego na stronie, to napisz do nas. Zadbamy o kompleksowe wyposażenie Twojego stanowiska.

Klienci powinni mieć świadomość ile może kosztować ich transformacja do przemysłu 4.0 lub 5.0. Poniżej zamieszczamy przykładowe ceny komponentów wchodzących w skład naszych aplikacji. Cena nie jest ofertą w rozumieniu prawa handlowego, ale obrazuje szacunkowe koszty (bez szkolenia, integracji, analizy ryzyka, czy też elementów unikatowych z punktu widzenia potrzeb klienta, np. połączenia bazodanowego). W razie pytań zapraszamy do kontaktu...

JĘZYKI

Polski, Angielski, Niemiecki

OFERTA

W 5sAUTOMATE opieramy się o nasze doświadczenie produkcyjne, procesowe i know-how naszych partnerów, aby dobrać do potrzeb Klientów najlepsze rozwiązania. 5sAUTOMATE pomaga zweryfikować możliwości automatyzacji poszczególnych procesów poprzez ich mapowanie. Od 2012 roku dostarczamy wiedzę, optymalizujemy procesy, a od 2018 dostarczamy nowe technologie.

Ponad 100 zrealizowanych projektów od 2018 roku oraz szerokie portfolio firm, które skorzystały z naszych rozwiązań. Od mikro firm po duże koncerny.
Partnerzy