Szukaj w działach:

Lean-Tech Sp. z o.o.

ul. Żmigrodzka 81-83/304-305
51-130
Wrocław
woj. Dolnośląskie
Polska
tel.
tel. (+48) 605 477 644
e-mail: biuro@lean-tech.pl
https://lean-tech.pl/
https://lean-cart.pl/

OPIS

Lean-Tech Sp. z o.o.  to firma oferująca systemy transportu wewnętrznego. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i  konstruowaniu systemów intralogistyki - dostarczmy całe linie produkcyjne oraz montażowe, przenośniki i układnice magazynowe.
Lean-Tech Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji dopasowanych do potrzeb klienta robotów AGV i wdrażaniu ich w istniejące już systemy logistyczne. Pojazdy autonomiczne AGV Lean Cart wyposażone są w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, nawigacji i lokalizacji, dzięki czemu w pełni spełniają potrzeby Klientów w zakresie Przemysłu 4.0. Lean-Tech Sp. z o.o. oferuje takie rozwiązania dla produkcji jak transport paletowy ciężkich ładunków i ich dostawę, jak i transport pudełek, kartonów o małej wadze, a także montaż kompletnych linii produkcyjnych.
Jako wykonawca oferuje pełną koordynację wdrażając systemy transportu wewnętrznego. Usprawniamy procesy produkcyjne przez konstruowanie układów mechanicznych, elektrycznych czy automatyki, projektowanie instalacji różnego rodzaju, a także projekty logistyczne, przygotowanie koncepcji inwestycji, analiz oraz symulacji opartych na specjalistycznej wiedzy i oprogramowaniu.

JĘZYKI

Polski, Angielski

OFERTA

Oferta firmy Lean-Tech sp. z o.o. głównie skierowana jest na branże: automotive, RTV/AGD, produkcja opakowań, przemysł spożywczy, przemysł chemiczny i drzewny, magazyny logistyczne, przemysł budowlany. Jednym z nowoczesnych rozwiązań firmy jest innowacyjny robot Lean Cart.
Partnerzy