Szukaj w działach:

ROBOTY PRZEMYSŁOWE SP. Z O.O.

Góra Libertowska 47.
31-864
Kraków
woj. Małopolskie
Polska
tel. 12 396 34 24
tel. 734 167 108
e-mail: info@robotyprzemyslowe.pl
http://www.RobotyPrzemyslowe.pl

OPIS

Firma Roboty Przemysłowe zajmuje się kompleksową integracją stanowisk zrobotyzowanych, robotyzacją całych linii przemysłowych, łącznie z usprawnieniami rozwiązań transportowych i podajnikowych, szkoleniami pracowników oraz serwisem robotów. Zajmujemy się automatyzacją następujących procesów:
 • Spawanie zrobotyzowane MIG / MAG / TIG / LASER/ PLAZMA/ ...
 • Zgrzewanie zrobotyzowane
 • Zrobotyzowana obsługa pras krawędziowych
 • Zrobotyzowana obsługa robodrilli i maszyn CNC
 • Zrobotyzowana paletyzacja i handling
 • Zrobotyzowane pakowanie / rozpakowywanie, pick & place
 • Zrobotyzowane nakładanie powłok, past i klejów
 • Inne (na życzenie klienta)
Produkujemy i wdrażamy kompletne stanowiska zrobotyzowane, które sprawdzają się w seryjnej produkcji ściśle określonych detali,oraz realizacji krótkich, często wręcz prototypowych serii produkcyjnych, wzmacniając przewagę konkurencyjną firm produkcyjnych, zwiększając jakość i wydajność produkcji oraz redukując koszt TKW. Wieloletnie doświadczenie firmy, wsparcie techniczne, doradztwo, serwis i gwarancja to atuty wyróżniające firmę na rynku automatyki przemysłowej. Wspólnie z naszymi Partnerami wykonaliśmy dotychczas ponad 2.100 wdrożeń. Nasza oferta obejmuje:
 • analizę i specyfikację potrzeb klienta,
 • stanowiska standardowe i indywidualne rozwiązania zrobotyzowane,
w zależności od wymagań projektu,
 • dobór robota, sprzętu i parametrów,
 • budowę stanowisk i ich montaż,
 • programowanie,
 • wdrożenie i uruchomienie u Klienta (stanowiska oddane „pod klucz”),
 • szkolenie pracowników.
Posiadamy własne patenty spawalnicze, autorskie rozwiązania transportowe, projekty autorskie manipulatorów i pozycjonerów, stołów i przyrządów spawalniczych. Wśród naszych partnerów znajdują się firmy: FANUC, Lincoln Electric, Motofil, BINZEL, POL-SVER, Kemper, ASSA ABLOY, ...

JĘZYKI

Polski, Angielski

OFERTA

Spawanie zrobotyzowane Spawanie zrobotyzowane coraz częściej zastępuje spawanie ręczne w produkcji przemysłowej. W zależności o użytej technologii, można zrobotyzować spawanie zarówno elementów grubościennych jak i cienkich blach, jak również różnych materiałów: stali czarnej, nierdzewnej, aluminium, etc. Robotyzacja pozwala na podniesienie rentowności produkcji, jakości produktu oraz zwiększenie możliwości produkcyjnych przedsiębiorstwa.
Zgrzewanie zrobotyzowane Zrobotyzowane zgrzewanie to proces spajania metali stosowany tam, gdzie niewskazane jest spawanie – z racji charakterystyki stopu zgrzewanego metalu lub innych wymogów projektowych Jest często wprowadzane m.in. w motoryzacji. W naszej ofercie posiadamy rozwiązania, które znalazły zastosowanie w fabrykach producentów takich jak Renault, Toyota czy Kichnoff.
Zrobotyzowana obsługa pras krawędziowych Efektywna robotyzacja procesu gięcia blachy z wykorzystaniem prasy krawędziowej to przede wszystkim umiejętna synchronizacja ruchów prasy i robota obsługującego. Poprzez odpowiednie skoordynowanie osi ruchu robota i prasy, możliwe jest znaczne przyspieszenie procesu gięcia i zwiększenie wydajności linii produkcyjnej.
Zrobotyzowana obsługa maszyn i obrabiarek CNC Optymalna robotyzacja obsługi maszyn i obrabiarek CNC to efekt połączenia precyzyjnego charakteru obróbki w środowisku izolowanym (wewnątrz kabiny maszyny CNC) z dynamicznym zrobotyzowanym systemem transportowo-podajnikowym. Handling, pick & place Handling i pick & place to dynamicznie rozwijająca się gałąź robotyki, mająca na celu usprawnienie i przyspieszenie procesów przenoszenia, manipulacji i montażu elementów na różnych etapach zautomatyzowanej produkcji przemysłowej.
Zrobotyzowana paletyzacja i pakowanie Paletyzacja i depaletyzacja to nieodłączna część produkcji. Utrzymanie optymalnego systemu transportowo-podajnikowego pomiędzy poszczególnymi stacjami roboczymi leży u podstaw efektywnej automatyzacji zakładu.
Zrobotyzowane nakładanie powłok Zrobotyzowane nakładanie powłok to obszar automatyzacji przemysłowej cieszący się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców. Powodami są : wysoka jakość i powtarzalność aplikacji (w przypadku robotów do nakładania farb i lakierów), precyzja i oszczędność materiałów (w przypadku robotów do nakładania past i klejów).
Zrobotyzowane cięcie i wycinanie Zrobotyzowane stanowiska do wycinania plazmą i laserem to alternatywa dla wycinarek i frezarek CNC. Ich zastosowanie w robotyzacji produkcji przemysłowej to przede wszystkim cięcie rur i profili o dużych gabarytach oraz wycinanie detali 3D.
Inne procesy zrobotyzowane Efektywna automatyzacja przedsiębiorstwa wymaga często kreatywnej robotyzacji procesów niszowych, w celu utrzymania odpowiedniego tempa produkcji i uzyskania wysokiej jakości produktu końcowego. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe roboty przemysłowe, a dzięki prężnej działalności działu R&D, możemy oferować coraz to nowe aplikacje zrobotyzowane.
Partnerzy