Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

SICK Sp. z o.o.

Nakielska 3.
01-106 Warszawa
woj. Mazowieckie
Polska
tel. +48 22 539 41 00
e-mail: info@sick.pl
http://www.sick.pl

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Założone w 1946 roku przedsiębiorstwo jest firmą globalną – z ponad 50 spółkami zależnymi i udziałami w spółkach joint-venture, a także licznymi przedstawicielstwami na całym świecie. W roku 2018 firma SICK zatrudniała ponad 10000 pracowników na całym świecie, generując przy tym obroty na poziomie 1,6 mld euro.

Od automatyzacji produkcji i logistyki, aż po automatyzację procesów technologicznych — SICK należy do ścisłej czołówki wśród producentów czujników. Jako lider rynku w dziedzinie technologii, firma SICK ze swoimi czujnikami i rozwiązaniami aplikacyjnymi tworzy doskonałe podstawy dla bezpiecznego i efektywnego sterowania procesami, ochrony ludzi przed wypadkami oraz ochrony środowiska naturalnego.

Oferta

Zgodnie ze swoim hasłem „Sensor Intelligence.” koncern SICK skupia się na opracowywaniu, produkcji i wprowadzaniu na rynek czujników, systemów i usług na potrzeby automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo dąży do zapewniania korzyści klientom z różnych branż docelowych przez udostępnianie im inteligentnych rozwiązań opartych na czujnikach. SICK oferuje te rozwiązania na całym świecie w postaci elementów, systemów wraz z powiązanym oprogramowaniem oraz indywidualnych usług. Działalność grupy SICK jest podzielona na obszary automatyzacji fabryk, logistyki i procesów.

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy