Szukaj w działach:

Kardex Polska Sp. z o.o.

Rzymowskiego 30.
02-697
Warszawa
woj. Mazowieckie
Polska
tel.
e-mail: lukasz.korzinski@kardex.com
https://www.kardex.com/pl

OPIS

O firmie Kardex Remstar 
Kardex jest wiodącym, globalnym dostawcą zautomatyzowanych rozwiązań w zakresie składowania i kompletacji.  Systemy Kardex zostały zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności i poprawy wydajności procesów intralogistycznych klientów. Dzięki rozwiązaniom dostosowanym do indywidualnych potrzeb firmy mogą znacznie zmniejszyć powierzchnię magazynową. 
Więcej informacji

O firmie Kardex Mlog
Kardex Mlog z siedzibą w Neuenstadt am Kocher jest jednym z wiodących dostawców zintegrowanych systemów przepływu materiałów i magazynów wysokiego składowania w oparciu o własne układnice i przenośniki.
 Więcej informacji

Firma posiada ponad 50-letnie doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu w pełni zautomatyzowanych rozwiązań logistycznych. Trzy działy biznesowe: nowe instalacje, modernizacja i obsługa klienta bazują na własnej produkcji w Neuenstadt. Firma Kardex Mlog jest częścią grupy Kardex, zatrudnia 290 osób i osiągnęła obrót za rok 2020 w wysokości 73 mln euro.

JĘZYKI

Polski, Angielski, Niemiecki

OFERTA

Inwestycja w automatyczne systemy składowania, w zastępstwie konwencjonalnych regałów stacjonarnych, niesie za sobą szereg zalet, w tym także korzyści finansowe. Automatyczne regały oraz oprogramowanie Kardex Remstar są łatwe w instalacji, obsłudze i utrzymaniu, co oznacza, że możesz się spodziewać szybkich i dobrych efektów. Nie jest istotne, w jakiej branży pracujesz – 140 000 zainstalowanych systemów Kardex Remstar na całym świecie obejmuje najróżniejsze rodzaje działalności. Poniżej znajdziesz przegląd korzyści najczęściej wskazywanych przez naszych Klientów: wzrost wydajności, oszczędność powierzchni, zwiększona rentowność, lepsze zarządzanie zapasami, elastyczność i możliwość adaptacji, wzrost konkurencyjności.
Partnerzy