Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Nowe Technologie w Obróbce Blachy - Szczecin [21.1.2020]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Firma VENTOR wspólnie ze swoimi partnerami: DIMECO, HAVEN, GIGANT, SEYI, COPREN Engineering serdecznie zapraszają na pierwszą edycję specjalistycznych seminariów branżowych pt. Nowe Technologie w Obróbce Blachy, które odbędą się 21 stycznia 2020 r. w Szczecinie.

Spotkanie to przede wszystkim możliwość poszerzenia swojej wiedzy na tematy:

 • produkcji seryjnej z kręgu blachy – od odwiania do gotowego produktu
 • systemów dokładnego spawania i cięcia i profilowania – rozwiązania na jednym mocowaniu bez wykorzystania robotów
 • automatyzacji procesów tłoczenia i obsługi pras – korzyści, jakie daje implementacja transferów w tym nowość na rynku – transfery na silnikach liniowych
 • nowości rynkowe – prasy hydrauliczne, mechaniczne, serwo.

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy VENTOR oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy VENTOR i jej partnerów:

DIMECO - trendy w produkcji z kręgu blachy - linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka okołoprodukcyjna kręgów blachy i narzędzi.

HAVEN - przez ponad 50 lat Haven Manufacturing Corporation zdobyła solidną reputację jako lider w branży obróbki rur. W portfolio rozwiązań między innymi cięcie podwójnym ostrzem, oblicowanie końców rur, gratowanie, fazowanie rur, pomiar i kontrola, pakowanie. 

COPREN ENGINEERING - implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.

GIGANT - jak odpowiednio dobrać prasę hydrauliczną, na co zwracać podczas planowania takiej inwestycji, a także o nowościach w technologii tłoczenia hydraulicznego.

SEYI - o zaletach zastosowania pras mechanicznych serwo z napędem bezpośrednim, różnicach w doborze, a co najważniejsze o szerokich możliwościach, jakie daje implementacja rozwiązań serwo w procesach tłoczenia.

Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to jeden dzień pełny merytoryki i praktyki. Spotkania to otwarta, koleżeńska atmosfera, prelekcje partnerów prowadzone są, tak, aby umożliwić otwartą dyskusję i rozmowę z uczestnikami oraz wspólnie poznać możliwości podniesienia jakości, produktywności przy jednoczesnym obniżaniu i kontrolowaniu kosztów produkcji.

Prelekcje prowadzone są w języku angielskim (częściowo w języku polskim).

Dbając o komfort i możliwość efektywnego spędzenie czasu przez słuchaczy w czasie sympozjum ilość miejsc została ograniczona. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenia na spotkanie realizowane są poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej firmy: https://ventor.pl/seminarium-2020/

W związku połączenia części seminaryjnej z warsztatową spotkania planowane są w godzinach od 9:00 do 16:00 (z przerwą na lunch).

Więcej informacji na stronie:
https://ventor.pl/seminarium-2020/

Miejsce:
Silver Hotel Szczecin
Rondo Imienia Hermana Hakena
71-001 Szczecin

Kontakt:
Grzegorz Sirko
+48 735 980 759
info@ventor.pl 

 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy