Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie - Chorzów [10.12.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Axon Media Group zaprasza do udziału w bezpłatnej Konferencji Technicznej „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie”, która odbędzie się 10 grudnia 2019 r. w Chorzowie.


Wydarzenie dedykowane jest osobom zainteresowanym efektywnym zarządzaniem w obszarze energetyki i ciepłownictwa, poszukujących nowych technologii i optymalnych rozwiązań. Spotkanie nie zawęża się jedynie do aspektów technicznych, porusza także kwestie nowoczesnych narzędzi cyfrowych, implementację wypracowanych standardów, źródła finansowania oraz wymianę doświadczeń.

Tematami stanowiącymi interesującą i inspirującą dyskusję będą wykłady na temat potencjalnych przyczyn awarii maszyn, optymalne metody oceny pracy łożysk tocznych, kontrola procesów spalania, analiza stanu izolacji instalacji przemysłowych w kontekście określania źródeł utrata ciepła, monitorowanie mediów i diagnostyka maszyn, zastosowanie termowizji w energetyce i ciepłownictwie oraz najnowsze rozwiązania w dziedzinie komunikacji w systemach energetycznych.

Do udziału w konferencji zapraszani są przedstawiciele firm z następujących branż: energia elektryczna, woda, ciepło, gaz, a także pracowników kopalni i działów UR oraz produkcji.

Podczas wydarzenia uczestnicy skorzystają z ogromnej dawki zawodowych inspiracji. Dyskusji poddane zostaną tematy związane z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, a także optymalne metody i narzędzia, które pozwolą sprostać wygórowanym oczekiwaniom rynku. 

PROGRAM KONFERENCJI

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online.

REJESTRACJA ONLINE


Strona www:
www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energetyka-cieplownictwo-grudzien-2019-chorzow

Miejsce:
Hotel Gorczowski
ul. Batorego 35
41-506 Chorzów

Kontakt:
biuro@axonmedia.pl
+48 533 344 700

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy