Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Seminarium SECO/WARWICK 2019 - Karpacz [10.9.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Firma SECO/WARWICK, jeden z 5 największych producentów urządzeń do obróbki cieplnej zaprasza do udziału w XXII Seminarium „Obróbka Cieplna 4.0”, które odbędzie się 10-12 września 2019 r. w Karpaczu. 
 

„Jako lider rozwiązań obróbki cieplnej metali stale obserwujemy światowe trendy. Znamy potrzeby producentów oraz wyzwania, przed którymi stoją. Głównym celem Seminarium, które w branży stało się już tradycją, jest wymiana wiedzy i doświadczeń, dyskusja o najnowszych trendach, czy optymalizacji procesów produkcyjnych i najbardziej ekscytujących światowych rozwiązaniach”
 - mówi Katarzyna Sawka, Dyrektor Marketingu Grupy SECO/WARWICK. 

Grono profesjonalistów zagwarantuje wysoki poziom merytoryczny, a specjaliści ze świata nauki oraz biznesu, inżynierowie praktycy, czy eksperci z Politechniki Łódzkiej, Śląskiej i Rzeszowskiej, zapewnią unikatową wartość spotkania. 

Tegoroczny program Seminarium, obejmujący 13 prelekcji, o wyselekcjonowanych treściach, podzielony został na 4 bloki tematyczne, dotyczące trendów, wyzwań i zagadnień z przemysłu lotniczego, serwisu oraz automatyki, produkcji masowej i hartowni usługowych. Dwa dni wykładów, urozmaicone zostały o  panele dyskusyjne, sesje networkingowe i atrakcje. Sprawdź szczegóły programu tutaj: https://www.secowarwick.com/pl/seminarium-2019/

Idealną okazją do nawiązania nieformalnych kontaktów biznesowych będzie pierwszy wieczór, „Ice-breaker” otwierający wydarzenie. Natomiast bardziej uroczystej oprawy artystycznej można spodziewać się podczas Gala Dinner, zwieńczającej wydarzenie.

Formularz zgłoszeniowy dla spragnionych wiedzy, wymiany doświadczeń, poznania najważniejszych trendów i networkingu – dostępny jest na stronie Seminarium SECO/WARWICK https://www.secowarwick.com/pl/seminar-2019/. Liczba miejsc ograniczona.

Strona www:
www.secowarwick.com/pl/seminar-2019

Miejsce:
Hotel Gołębiewski
ul. Karkonoska 14
58-540 Karpacz

Kontakt:
Damian Laskowski
Mobile: +48 503 180 220
Email: events@secowarwick.com

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy