Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

HumanTech Meetings - Online [14.4.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Centrum Innowacji HumanTech 
SWPS zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu HumanTech Meetings: Technologia to nie wszystko. Zarządzanie danymi cyfrowymi. Wydarzenie odbędzie się w formie online dnia 12 kwietnia 2021 roku.

Kwestia zarządzania danymi jest jednym z najbardziej palących problemów rozwoju cyfrowego. Istnieje wiele nowych możliwości wspierających postęp gospodarczy i społeczny w różnych obszarach - od zarządzania Zielonym Ładem, przez e-zdrowie, medycynę spersonalizowaną i użyteczność sztucznej inteligencji, po modele wymiany danych dla rozwoju np. samochodów samojezdnych. Te problemy są dziś mocno widoczne. Podczas kolejnego spotkania z serii HumanTech Meeting poruszonych zostanie kilka kluczowych aspektów rozwoju danych i zarządzania nimi, które przedstawią zaproszeni prelegenci.

Wystąpienia:

 • Wykład 1: DATA MANAGEMENT CHALLENGES IN THE LIGHT OF THE LEGISLATIVE PROPOSALS AND THE NEEDS FOR THE DIGITAL DEVELOPMENT - prof. Andrea Renda - szef działu globalnego zarządzania, regulacji, innowacji i gospodarki cyfrowej (GRID) w CEPS. 
 • Wykład 2: SOCIAL PROGRAMMING OF EVERYDAY LIFE: BETWEEN DIGITAL IDENTITY AND SELF-TECHNOLOGIES - dr Anna Kalinowska - kulturoznawca i badaczka społeczno-kulturowa z Uniwersytetu SWPS.

Wydarzenie jest bezpłatne, odbywać się będzie w języku angielskim z tłumaczeniem na język polski. Konieczna rejestracja na stronie SWPS.

Strona www:
https://www.swps.pl
https://www.facebook.com/events/506370487272137

Czas:

17:00-19:30

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy