Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

MetalMadrid 2021 / Connected Manufacturing - Madryt [17.11.2021]


Targi MetalMadrid, coroczne wydarzenie w dziedzinie innowacji przemysłowych odbędzie się w terminie 
17-18 listopada 2021 r. w Madrycie.

Rokrocznie, w ciągu dwóch dni wystawa jest miejscem prezentacji najnowszych osiągnięć oraz nowości dla różnych gałęzi przemysłu. Każdy spacerujący po terenach wystawowych będzie mógł poszerzać swoją wiedzę, nawiązywać kontakty z nowymi dostawcami, uczestniczyć w spotkaniach, jak również słuchać wykładów dotyczących najciekawszych tematów branży.

Równolegle z Targami MetalMadrid odbędą się Targi Composites Spain, jedyne wydarzenie w Hiszpanii poświęcone zagadnieniom materiałów kompozytowych. Composites Spain to kompleksowa prezentacja surowców, projektowania, przetwarzania i zastosowania materiałów kompozytowych.

Dodatkowo wystawa uzupełniona będzie o kilka Salonów, w tym:

 • Connected Manufacturing przestrzeń dla przemysłu 4.0. Obszar ten koncentruje się na przedstawieniu wszystkiego, co związane z przemysłem 4.0: big data, IoT, cyberbezpieczeństwo, automatyzacja procesów planowania, projektowania, testowania, produkcji i logistyki, zmniejszania kosztów i uzyskiwania większej przewagi konkurencyjnej.
 • Robotic Engineering obszar poświęcony zaawansowanym rozwiązaniom w robotyce i automatyzacji. Odkryj najnowsze osiągnięcia w robotyce przemysłowej, która jest kluczowym czynnikiem w przejściu do fabryki przyszłości.
 • Additive Manufacturing obszar wytwarzania przyrostowego i drukowania 3D miał swój pierwszy debiut podczas zeszłorocznej edycji. W 2019 roku zwiedzający mieli okazję dowiedzieć się więcej o technice produkcji, która rewolucjonizuje wszystkie procesy, dzięki konferencjom poświęconym wytwarzaniu przyrostowemu i drukowaniu 3D, takim jak: Akademia Druku 3D, prezentacjom stowarzyszeń takich jak Kobiety w Drukowaniu 3D, a także studium przypadków systemy Stratasys, Altair, Cenim, Dassaulut lub Materialize.

Połączenie wszystkich tematów sprawia, że w terminie od 17 do 18 listopada 2021 r. zakresem wystawy obejmie: obróbkę powierzchni, maszyny, spawanie, narzędzia, formy, smary przemysłowe, komponenty, cyfryzację, automatyzację, robotyzację, roboty, wytwarzanie przyrostowe i drukowanie 3D, kompozyty, metrologię, kontrolę jakości oraz wiele innych.

Więcej informacji na stronie:
www.metalmadrid.com/es/

Miejsce:
IFEMA
Av. del Partenón 5
28042 Madrid, Hiszpania
Hale: 3, 5 i 7

za 356 dni
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy