Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

PROCON Manufacturing 2018 - Wrocław [24.5.2018]


W hotelu Novotel Centrum Wrocław w dniach 
24-25 maja 2018 r. odbędzie się Konferencja zakupowa PROCON Manufacturing 2018.

Jaka jest rola działu zakupów w organizacji w erze 4.0.? W jaki sposób Przemysł 4.0 wpływa na zakupy 4.0? Czym się przejawia inżynieria wartości? Na te oraz wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć prelegenci tegorocznej konferencji PROCON Manufacturing 2018. 

Podczas spotkania najlepsze praktyki, potwierdzone przykładami, przedstawią reprezentanci firm takich jak: DeLaval, Volvo, Sivantos, Philips Lightning Electronics, Danfoss. Gościem Specjalnym zbliżającej się edycji będzie Christian Speuser, Prezes FEV Consulting GmbH, który wygłosi prelekcję na temat elektormobilności, pt. „E-Mobility is taking off! Automotive industry is facing a fundamental transition from combustion engines to electric vehicles”. Uzupełnieniem jego analizy będzie Panel Dyskusyjny poświęcony zmianom w branży Automotive. W panelu wezmą udział przedstawiciele środowiska zakupowego.

Konferencja to również Warsztaty Specjalistyczne, prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków. Udział w warsztatach pozwoli Uczestnikom na poszerzenie swojej wiedzy i rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie opracowywania strategii generowania oszczędności w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Do udziału w Konferencji PROCON Manufacturing 2018 zaprasza OptiBuy - Międzynarodowa firma doradcza, która od lat pomaga firmom… oszczędzać. 

Zarejestruj się już dziś!

Strona www:
www.manufacturing.konferencja-procon.pl

Miejsce:
Hotel Novotel Centrum
ul. Powstańców Śląskich 7
53-332 Wrocław

Kontakt:
Martyna Rozesłaniec
martyna.rozeslaniec@optibuy.com
+48 695 116 727zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy