Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

EuroLab 2018 - Warszawa [14.3.2018]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


W dniach 14-16 marca 2018 r. w Warszawie odbędą się XX Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab 2018.


Wystawa organizowana przez firmę MT Targi Polska jest specjalistycznym spotkaniem o charakterze biznesowo-naukowym, powstającym przy współpracy merytorycznej przedstawicieli świata nauki, środowiska akademickiego, instytucji branżowych, a także ośrodków naukowo-badawczych.  

Zarejestruj się już dziś

Wydarzenie tradycyjnie towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny. W trakcie trzech dni targowych odbędą się liczne konferencje i seminaria prowadzone przez wybitnych naukowców i ekspertów z zakresu analityki chemicznej, biotechnologii i Life Science, metrologii, diagnostyki laboratoryjnej oraz nanotechnologii.

Program Edycji 2018

W trakcie imprezy odbędą się prestiżowe konkursy, które promują nowoczesne produkty oraz usługi dla branży laboratoryjnej. Innowacyjne technologie i rozwiązania wspierające rozwój oraz konkurencyjność firm z tego sektora zostaną nagrodzone w V edycji konkursu o Grand Prix Prezesa Polskiej Akademii Nauk. Tradycyjnie, specjaliści z wiodących instytucji naukowych, dokonają oceny i wybiorą laureatów konkursu na Najlepszy Produkt Targów EuroLab 2018 w trzech kategoriach: laboratoryjna aparatura pomiarowa, wyposażenie laboratorium, a także wyposażenie medycznego laboratorium diagnostycznego.

Strona www:
www.targieurolab.pl

Miejsce:
Centrum Targowo - Kongresowe
ul. Marsa 56C
04-242 Warszawa

Kontakt:
Anna Wielgos
Koordynator Projektów, Wiceprezes Zarządu
Tel.: 22 529 39 00, 529 39 50 wew. 57
Tel. bezpośredni: 22 529 39 57
Faks: 22 529 39 15
Email: awielgos@mttargi.pl

 

 

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy