Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

ITM_talks - odkryj potencjał druku 3D w przemyśle 4.0 - Online [23.2.2021]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Grupa MTP zaprasza na czwarty odcinek cyklu spotkań online ITM_talks, który odbędzie się już 23 lutego o godz. 11:00. Tym razem w wydarzeniu uczestniczyć będą przedstawiciele roducentów i dostawców usług 3D oraz reprezentanci świata nauki, aby porozmawiać o potencjalne wytwarzania przyrostowego w przemyśle 4.0.
 

Jakie możliwości daje wytwarzanie przyrostowe? Na co pozwala druk 3D i w jakich okolicznościach stosuje się go w przemyśle lotniczym, automotive czy medycznym? Dlaczego Additive Manufacturing uważa się za jeden z filarów przemysłu 4.0 i komu opłaca się inwestycja w tę technologię? Poznaj odpowiedzi na te i wiele innych pytań podczas kolejnego odcinka ITM_talks - odkryj potencjał druku 3D w przemyśle 4.0.

--> BEZPŁATNA REJESTRACJA ON-LINE

Moderatorem dyskusji będzie dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej. 

W spotkaniu wezmą udział:

 • Wiktor Krupiński, Kierownik Działu R&D, VSHAPER,
 • Radomir Ochocki, Dyrektor Zarządzający, IGUS,
 • dr inż. Marcin Królikowski, Adiunkt na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Podczas tego odcinka eksperci postarają się przybliżyć między innymi: nieznane zalety i możliwości wykorzystania druku 3D w przemyśle, komu opłaca się inwestycja w drukarkę 3D, wykorzystanie innych materiałów niż tradycyjne w druku 3D, nieoczywiste branże i sposoby wykorzystania druku 3D - w jaki sposób można wykorzystać technologię przyrostową w fabrykach.

Strona www:
www:itm-europe.pl/pl/aktualnosci//odkryj-potencjal-druku-3d-w-przemysle-4-0


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy