Szukaj w działach:
Branżowe
WydarzeniaMedia

STAL Metale & Nowe TechnologieMagazyn „STAL Metale& Nowe Technologie” to jeden z niewielu na polskim rynku dwumiesięczników branżowych prezentujących aktualną problematykę techniczną rynku stali i metali nieżelaznych. Czasopismo wydawane jest od 2006r.

Artykuły techniczne dotyczą:

  • Produkcji, dystrybucji, montażu oraz pomiarów gatunków stali i metali nieżelaznych,
  • Praktycznych zagadnień związanych z hutnictwem, odlewnictwem, obróbką skrawaniem, obróbką plastyczną, a także zabezpieczaniem powierzchni, cięciem i spajaniem materiałów,
  • Doboru maszyn i urządzeń do obróbki, wykorzystania technologii niezbędnych w praktyce produkcyjnej,
  • Właściwości wykorzystywanych w przemyśle materiałów,
  • Najważniejszych wydarzeń branżowych,
  • Inwestycji przemysłowych, ich aspektów gospodarczych i ekonomicznych.

W czasopiśmie znajdą Państwo również tematy, bez których trudno dziś mówić o nowoczesnym przemyśle stalowym, związane z robotyzacją i automatyzacją produkcji, doborem oprogramowania i nowymi technologiami. Prezentujemy sylwetki firm, ich potencjał wykonawczy oraz tworzących je ludzi.

Współpracujemy m.in. z Hutniczą Izbą Przemysłowo-Handlową, Izbą Gospodarczą Metali Nieżelaznych i Recyklingu, Instytutem Spawalnictwa, Polską Unią Dystrybutorów Stali, Instytutem Metali Nieżelaznych Oddziałem Metali Lekkich w Skawinie.

5 000 egz. nakładu drukowanego + 4 679 subskrybentów newslettera redakcyjnego = prawie 10 000 specjalistów do których docieramy z publikowanymi treściami!

Rekomendują nas:

  • prof. dr hab. inż. Andrzej Klimpel Politechika Śląska, Katedra Spawalnictwa - „STAL ma stabilną i uznaną pozycję wśród polskich inżynierów oraz producentów konstrukcji metalowych, głównie z uwagi na obszerną tematykę artykułów o nowoczesnych zagadnieniach technologicznych (…). Jednocześnie tematyka artykułów powiązana jest z rzeczywistymi problemami technicznymi i technologicznymi nie tylko polskiego, ale i światowego przemysłu.”
  • prof. dr hab. inż. Krzysztof Fitzner Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Wydział Metali Nieżelaznych - „Magazyn „STAL Metale & Nowe Technologie” przywraca zdrowy rozsądek. Jest wspaniałym pasem transmisyjnym wszelkich nowości z obszaru metalurgii żelaza i stali. Pokazuje nam, jak wiele na świecie dzieje się w tym przemyśle i ile jest tam jeszcze do zrobienia.”


Strona www:
www.stal.elamed.pl

STAL Metale & Nowe Technologie
40-203 Katowice
al. Roździeńskiego 188 C
tel. 32 788 51 83
e-mail: stal@elamed.pl

Redaktor zarządzająca
Anna Szlagor
tel. 32 788 52 03
tel. kom. 795 401 282
e-mail: a.szlagor@elamed.pl

 

 

 
Partnerzy