Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Digital Workforce otwiera nowe biuro w Łodzi

Digital Workforce otwiera biuro w Łodzi

15 kwietnia  br. odbędzie się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy Digital Workforce w Łodzi. W uroczystości wezmą udział Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska, Pan Heikki Länsisyrjä, Dyrektor Generalny oraz Pani Kinga Chelińska-Barańska, Country Manager w Digital Workforce.

Digital Workforce to fińska firma, która świadczy usługi w zakresie robotyzacji i automatyzacji procesów. RPA uwalnia personel od monotonnej, nudnej pracy i pozwala na wykorzystanie ich w sposób bardziej produktywny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy nie chcą przejmować obowiązków związanych z późniejszą obsługą cyfrowych pracowników firma posiada platformę w chmurze, w której opiekuje się nimi i implementuje zmiany.

- „Cieszymy się na spotkanie z naszymi partnerami, klientami, pracownikami i dziennikarzami. Konferencja prasowa da możliwość podsumowania naszej dotychczasowej działalności i podzielenia się z gośćmi naszymi planami. Będzie nam bardzo miło gościć Państwa w nowej siedzibie firmy Digital Workforce w Łodzi” – powiedziała Kinga Chelińska-Barańska, Country Manager w firmie Digital Workforce Sp. z o.o.

- „Jesteśmy zadowoleni, że kolejna prężnie działająca w Łodzi firma dynamicznie się rozwija i zwiększa zatrudnienie, a co za tym idzie, potrzebuje większej przestrzeni. Cieszę się, że Digital Wokforce odnosi sukces w naszym mieście i życzę firmie dalszego dynamicznego rozwoju.” – dodała Hanna Zdanowska, Prezydent Miasta Łodzi.

Digital Workforce założyło biuro w Łodzi, aby zaspokoić rosnący popyt na rynku i wzmocnić zasięg w Europie Północnej, Środkowej i Zachodniej. Obecnie w Łodzi firma zatrudnia 77 pracowników, do końca czerwca br. planuje zwiększyć zatrudnienie do 100 osób.


Źródło:  Digital Workforce


Dodano 13.04.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy