Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

Spotkanie User Day 2019 - Osiek [16.5.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Firma Stigo zaprasza na VIII edycję spotkania User Day, które odbędzie się w terminie 16-17 maja 2019 r. w Hotelu MOLO RESORT w Osieku. 


User Day to cykliczne wydarzenie branży metalowej organizowane w celu pokazania najnowszych trendów dotyczących oprogramowania oraz maszyn, które wykorzystywane są przez wiodące na rynku firmy. Dzięki udziałowi szerokiego grona specjalistów i autorytetów z wybranej specjalności, spotkania stanowią idealną okazję do wymiany poglądów oraz pogłębiania wiedzy oraz nawiązania nowych znajomości biznesowych. Jest to także wydarzenie integrujące polskich i zagranicznych ekspertów. W czasie User Day przewidzianych jest wiele atrakcji, które z pewnością umilą czas wszystkim uczestnikom spotkania.

User Day 2019 to przede wszystkim konferencja. Drugiego dnia wydarzenia, podczas specjalnych konsultacji do dyspozycji uczestników będą Inżynierowie firmy Stigo. Organizator zachęca do uprzedniego przygotowania zagadnień, które będzie można indywidualnie omówić podczas spotkania. W tym roku konferencja przebiegać będzie w 3 blokach tematycznych:

 • CAD/CAM oraz zarządzanie produkcją w branży metalowej: SigmaNEST, SigmaMRP,
 • kompleksowe zarządzanie produkcją: Plan-de-CAMpagne, MES Pharis, APM+,
 • doskonalenie kompetencji managerskich – Współczesne zarządzanie i praca z zespołem: szkolenie poprowadzi Magdalena Adamczyk-Zięba z TREDO, która jest trenerem i konsultantem HR z 10-letnim stażem w biznesie.

Więcej informacji o User Day 2019 oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie wydarzenia.

Strona www:

www.stigo.com.pl/user-day-2019

Miejsce:

Hotel MOLO RESORT 
ul. Główna 231 A 
32-608 Osiek

Kontakt:
Beata Krużel
Zastępca Kierownika Działu Marketingu 
b.kruzel@stigo.com.pl 
+48 884 073 123

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy