Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

IV Forum Jakości w Przemyśle - Kluczbork [21.5.2019]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


MOVIDA zaprasza na IV Forum Jakości w Przemyśle - efektywne modele zarządzania, najlepsze praktyki, które odbędzie się w dniach 21-23 maja 2019 r. 

Głównym tematem spotkania będzie rozwój firmy w zarządzaniu jakością: jak ciągłe doskonalenie wpływa na świadomość jakości oraz jak przejść transformację z firmy reaktywnej do proaktywnej w obszarze jakości.

Szczegółowo omówione zostaną metody ciągłego oraz sprawnego doskonalenia jakości, rozwiązywania problemów jakościowych, nowoczesne metody kontroli wyrobu. W programie dyskusje na temat kluczowych wskaźników, sposobów zbierania danych i ich efektywnego analizowania. Uczestnicy dowiedzą się także, jak wbudować jakość w proces produkcyjny od samego początku. Oprócz bardzo istotnej tematyki bazowania na faktach, prelegenci skupią się na sposobach pracy z ludźmi, np. jak skrócić czas wdrożenia nowych pracowników i zmniejszyć rotację wśród pracowników poprzez standaryzację procesów i metod nauczania.

Wdrożone z sukcesem rozwiązania w zarządzaniu jakością zostaną pokazane na żywo podczas wizyty w zakładzie SIEGENIA-AUBI w Kluczborku. Zwiedzanie poprowadzą praktycy, którzy odpowiedzą na pytania uczestników i przedstawią szczegółowe informacje merytoryczne.

Strona www:
www.movida.com.pl

Kontakt:
Maciej Pietruczuk  
Senior Key Account Manager 
mpietruczuk@movida.com.pl 
Tel. +48 22 403 84 66 
Fax +48 22 626 81 38

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy