Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

AutoEvent 2018 - Rawa Mazowiecka [19.6.2018]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


AutoEvent – branżowa konferencja dla przemysłu motoryzacyjnego, organizowana przez Polską Izbę Motoryzacji odbędzie się w dniach 19-21 czerwca 2018 r. w Hotelu OSSA w Rawie Mazowieckiej.

Uczestnikami spotkania będą przedstawiciele firm dostarczających części oraz komponenty do produkcji nowych samochodów (na tzw. pierwszy montaż), czyli TIER1, TIER2, TIER3 oraz OEM. Wydarzenie skierowane jest także do firm zajmujących się produkcją/dostarczaniem materiałów i fabrykatów, maszyn, urządzeń, narzędzi, robotów, automatyki i oprogramowania dla przemysłu. Dużą grupę stanowią również przedsiębiorstwa świadczące usługi takie jak: transport i logistyka, pośrednictwo w poszukiwaniu zasobów ludzkich, finansowanie działalności, kontrola jakości, certyfikacja produktów i usług, etc.

Podczas tegorocznej edycji AutoEvent omówione zostaną nowe kierunki rozwoju polskiej gospodarki, a także kluczowe aspekty dotyczące działalności firm z sektora automotive, m.in.:

 • Perspektywy rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Polsce
 • Niskoemisyjność, elektromobilność, napędy alternatywne - czyli którędy wiedzie droga do sukcesów w sektorze motoryzacyjnym
 • Prodykcja w realiach rewolucji przemysłowej
 • OEM - tak silny jak silne najmniejsze ogniowo łańcucha dostaw
 • Współpraca z instytucjami edukacyjnymi i badawczymi w celu przygotowania systemu kształcenie pod potrzeby przyszłej, zaawansowanej technologii gospodarczej
 • Warsztat: Wpływ mechanizmu podzielonej płatności na płynność przedsiębiorstwa

W trakcie konferencji zostanie zorganizowana wystawa targowa, gdzie na stoiskach firmy promować będą swoje produkty i usługi. Dodatkowo w czasie wydarzenia odbędą się spotkania kooperacyjne (B2B) cieszące się z roku na rok coraz większą popularnością. W programie spotkania przewidziane są dodatkowo nowe wystąpienia oraz seminaria eksperckie.

Dopełnieniem AutoEvent będą wieczory tematyczne. Na zakończenie drugiego dnia wydarzenia odbędzie się uroczysta Gala, podczas krórej rozstrzygnięte zostaną plebiscyty organizowane przez Polską Izbę Motoryzacji oraz Partnerów. 

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Strona www:
www.autoevent.pl

Miejsce:
Hotelu Ossa Congress & SPA
ul. Ossa 1
96-200 Rawa Mazowiecka

Kontakt:
Magdalena Szczypińska
Dyrektor Biura
Tel.: +48 600 003 241
szczypinska@pim.org.pl

Ewa Rosik
Dyrektor Biura Doradztwa i Szkoleń
tel. +48 606 332 653
rosik@pim.org.pl

Monika Gołoś
Koordynator Projektów
Tel.: +48 533-344-451
monika@pim.org.pl


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy