Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

VIII Warsztatowy Kongres Szefów Produkcji - Katowice [14.3.2018]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Redakcja Czasopisma „Pracownik Fizyczny” zaprasza dnia 7 grudnia 2017 r. do udziału w najbardziej prestiżowym i praktycznym VIII Warsztatowym Kongresie Szefów Produkcji.

Głównym celem spotkania jest przedstawienie skutecznych rozwiązań, sposobu na realne podniesienie poziomu lojalności i zaangażowania członków zespołu produkcyjnego, tak aby zmniejszyć rotację pracowników oraz ryzyko odejść do konkurencji, w jaki sposób diagnozować moment wystąpienia u pracownika chęci opuszczenia firmy oraz wybrać środki zaradcze, jak wprowadzać zmiany, aby nie oddziaływały negatywnie na zespół i nie przełoży się na odpływ specjalistów.

Podczas kongresu przedstawione zostaną wyłącznie skuteczne rozwiązania stosowane w innych firmach produkcyjnych m.in.: Marco sp. z o.o., Danone (odział w Bieruniu), Oknoplast, które przełożyły się na zredukowanie rotacji i wzrost zaangażowania pracowników.

Organizatorzy do uczestnictwa w Kongresie zapraszają: dyrektorów i kierowników produkcji, szefów działów utrzymania ruchu, mistrzów, brygadzistów i liderów oraz specjalistów ds. HR w firmach produkcyjnych.

Strona www:
www.szefowie-produkcji.plwww.szefowie-produkcji.pl

Miejsce:
Novotel Katowice Centrum
aleja Roździeńskiego 16
40-202 Katowice

Kontakt:
Hanna Nowicka
tel. 61 66 55 763
Hanna.Nowicka@forum-media.pl

zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

 • Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy