Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

NORTEC 2018 - Hamburg [23.1.2018]


W Hamburgu w dniach 23-26 stycznia 2018 r. odbędą się Specjalistyczne Targi Technologii Produkcji NORTEC.

Już od blisko trzydziestu lat Targi NORTEC są jedną z najistotniejszych w północnej Europie imprez wystawienniczych w zakresie technologii produkcji dla różnych gałęzi przemysłu.

W 2016 roku (targi obywają się w cyklu dwuletnim) podczas Targów swoją ofertę zaprezentowało blisko 450 wystawców z 16 krajów (w tym z Polski), a targi odwiedziło 12.000 zwiedzających – specjalistów z branży.

Zakres tematyczny wystawy odzwierciedla poszczególne etapy produkcji przemysłowej, zaczynając od wykonania prototypu po gotowy produkt końcowy. Udział w targach NORTEC to znakomita okazja do nawiązania współpracy z nowymi partnerami biznesowymi z północnych Niemiec i Europy, a także poznania ich oczekiwań w dziedzinach technologii produkcyjnych i budowy maszyn.

Wystawcami Targów są producenci narzędzi precyzyjnych, obrabiarek, narzędzi, firmy zajmujące się konstruowaniem maszyn oraz urządzeń, linii produkcyjnych, producenci części i komponentów maszyn, jak również podwykonawcy i firmy usługowe, które prezentują swoje możliwości produkcyjne.

Strona www:
www.nortec-hamburg.de/en 
www.eurotargi.com/aktualnosci/nortec.pl

Miejsce:

Hamburg Messe
Messeplatz 1
Hamburg, 20357
Niemcy

Kontakt:
Przedstawicielstwo Targów Hamburskich w Polsce
Krzysztof Karaś
Tel.: 22 620 71 98
karas@eurotargi.com


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy