Szukaj w działach:

Partnerzy

Newsletter

AMB - Międzynarodowe Targi Obróbki Metalu - Stuttgart [18.9.2018]

Zobacz aktualne kalendarium wydarzeń branżowych


Międzynarodowe Targi Obróbki Metalu (AMB) to jedna z największych imprez wystawienniczych poświęconych maszynom do obróbki metalu i narzędziom precyzyjnym. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-22 września 2018 r w Stuttgarcie.


Targi AMB dysponują dużym potencjałem zwiedzających już z racji swojego usytuowania. W promieniu 100km od Stuttgartu występuje największa koncentracja przemysłu w Europie, w promieniu 200km od Stuttgartu skupione jest 40% europejskiego przemysłu obróbki metalu. W Badenii-Wirttembergii (której stolicą jest Stuttgart) zlokalizowanych jest także 45% niemieckich zakładów branż maszynowo-narzędziowych, które generują 52% całkowitej produkcji Niemiec. 

To tu swoje siedziby ma wiele znanych firm wykorzystujących obróbkę metalu w swojej produkcji, m.in. DaimlerChrysler, Porsche, Bosch, Trumpf, Festo, HP invest, IBM, Stihl, SAP, ABB i inne. To właśnie właściciele, prezesi, dyrektorzy, kierownicy i pracownicy wykwalifikowani tych zakładów oraz wielu innych przedsiębiorstw z branż przemysłu samochodowego, budowy maszyn, elektrotechnicznego, mechaniki precyzyjnej i optyki, produkcji narzędzi i form, lotnictwa, kosmonautyki, przemysłu okrętowego itd. tworzą tak dużą liczbę zwiedzających targi AMB. Na targi przybywa również wielu fachowców z zagranicy, m.in. z Austrii, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii i Europy Wschodniej, ale również z Indii, Tajwanu i Japonii, Rosji i Chin.


Strona www:
www.amb-messe.de


Miejsce:
Landesmesse Stuttgart GmbH
Massepiazza 1, 70-629
70192 Stuttgart
Niemcy


Kontakt:

Krzysztof Karas
tel. +48.22.620 71 98
e-mail: karas@eurotargi.com


Sophie Pieck
tel. +49 711 18560 2842
fax. +49 711 185560 2366
e-mail: sophie.pieck@messe-stuttgart.de


zakończona
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

  Czasopisma

 • Targi

 • Newsletter

  Reklama

  Reklama

  Reklama

  Wydarzenia

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy